کودک شما با گریه کردن چه چیزی می خواهد به شما بگوید؟

چرا کودک گریه میکند

بچه ها گریه می کنند چون نمی توانند صحبت کنند! این تنها راه آنها برای درخواست از شما برای برآوردن نیازهایشان است. این چیزی است که کودک شما ممکن است سعی کند بگوید – و چه کاری می توانید برای کمک به آن انجام دهید:

من گرسنه هستم

اگرچه در ابتدا مانند هر گریه دیگری به نظر می رسد، اما به زودی یاد خواهید گرفت که صدای خاص گرسنگی را تشخیص دهید. یک تغذیه مناسب به سرعت این مشکل را برطرف می کند.

من باد دارم

اگر کودک شما بعد از شیر دادن گریه می کند، احتمالاً باد یا حتی قولنج است. پیچاندن صحیح کودک پس از هر شیر خوردن ممکن است کمک کند. اگر اینطور نیست و کودک شما همچنان مضطرب به نظر می رسد، با پزشک خود صحبت کنید.

 

بیشتر بخوانید : چگونه یک برنامه خواب خوب برای کودک ایجاد کنیم؟

 

من بیش از حد خسته هستم

اگر گریه کودک شما در پایان روز افزایش یابد، ممکن است بعد از تمام تجربیات هیجان انگیز جدیدی که داشته است خسته شود. اگر چنین است، مطمئن شوید که آنها فرصت کافی برای خوابیدن در طول روز دارند. گریه عصرگاهی نیز یکی دیگر از علائم احتمالی قولنج است.

من ناراحتم

آیا کودک شما خیلی گرم است یا خیلی سرد؟ (دمای قفسه سینه او را بررسی کنید. دست ها و پاهای کودک شما در اغلب اوقات سرد احساس می شود، حتی زمانی که کاملا گرم هستند). یا پوشک آنها فقط نیاز به تعویض دارد؟

 

گریه کودک
گریه کودک

 

من خوب نیستم

اگر نوزادی بیمار باشد، گریه های او اغلب با حالت عادی متفاوت است. گاهی اوقات یک نوزاد وقتی ضعیف است کمتر گریه می کند. اگر کودک شما کمتر از یک سال سن دارد،مشاوره با متخصص و بررسی علائم کودک،می تواند در این زمینه مفید باشد. همچنین با مشورت متخصص استفاده از قطره خواب کودک مبتواند باعث رفع مشکل خواب کودک شود.

من یک نوازش می خواهم

گاهی اوقات کودک شما فقط می خواهد به شما نزدیک باشد و او را در آغوش بگیرید. برای لذت بردن از این لحظات ارزشمند با هم وقت بگذارید.

o.pooramini
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *